Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що 16 січня 2018 року лабораторно підтверджено три випадки сказу серед тварин.
Зокрема, у Володимирецькому районі  в с. Озеро підтверджено сказ у бездомної собаки. Спеціалістами Держпродспоживслужби у даному осередку було виявлено 2 контактних  осіб, які були направлено до травматолога для вирішення питання необхідності вакцинації.
У Дубенському районі було підтверджено сказ у 2 лисиць. Зокрема, у    с. Стара Миколаївка була знайдена мертва лисиця на приватному подвір’ї. При опитуванні жителів села контактних із скаженою твариною не було встановлено. Ще одну скажену лисицю було виявлено у мисливських угіддях ТОВ «Нечай» с. Носовиця. Із даного осередку один контактний був направлений на консультацію до травматолога щодо вакцинації.
По кожному випадку сказу Держпродспоживслужбою ініціюється проведення засідань надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях.
Це вже п’ятий випадок сказу серед тварин у цьому році.
Повідомляє Тетяна Мамчур, головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства
Теґи:
316 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + 10 =