Рядові та офіцери ОК «Захід», працівники районних військкоматів, а також ветерани АТО отримали нагороди з нагоди Дня захисника України. Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Юрій Приварський вручив відзнаки від обласної влади – годинники, нагрудні знаки та почесні грамоти.

«Цього року, 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, українці вперше відзначають День захисника України. Ця дата вибрана не випадково – саме на свято Покрови вшановували козацьке військо, – зазначив Юрій Приварський. – Ми маємо вшановувати всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності».

За словами командувача ОК «Захід» Ігоря Довганя, цей день присвячений тим людям, які обрали свою долю – служити Україні та захищати свою землю до останньої краплі крові, тим, які зупинили російську терористичну навалу, тим, хто продовжує ризикувати власним життям.

«На сьогодні воїни оперативного командування «Захід», частини якого дислокуються на території восьми областей, з честю виконують своє бойове завдання на Сході України. За час проведення АТО державні нагороди отримали 272 військовослужбовці, у тому числі 199 – посмертно. Героями України стало четверо військових, з них один – посмертно», – відзначив Ігор Довгань. 

Присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу України у всі часи хвилиною мовчання.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

637 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 20 =