17 травня перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук взяв участь у зборах трудового колективу Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

????????????????????????????????????

Під час велелюдного зібрання у якому взяло участь понад 200 чоловік, працівники заслухали претендентів на посаду директора комунального підприємства та визначилися із підтримкою.

На посаду директора Рівнеоблводоканалу, крім нинішнього керівника Андрія Карауша, претендують Олександр Довжаниця, Тетяна Якубович, Ігор Катульський та Святослав Євтушенко. Виступили перед трудовим колективом, представили свої програми та дали відповіді на запитання Андрій Карауш, Олександр Довжаниця, Тетяна Якубович та Ігор Катульський.

DSC_0489.JPG

– Рівненщина одна з небагатьох областей України, де діє прозора, демократична система призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Їх призначає сесія після обговорення кандидатур на депутатських комісіях та зборах трудового колективу. Проведення таких зборів є однією з умов розгляду на черговій сесії обласної ради кандидатур – претендентів на посади керівників комунальних закладів та підприємств. Усе відбувається виключно в межах чинного законодавства, – зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук. – Для обласної ради важливо, щоб Рівнеоблводоканал, як одне з найбільших і стратегічних підприємств, і надалі зберіг динаміку розвитку, працював стабільно та ефективно. Також хочу відмітити високий рівень, який показали претенденти на посаду директора комунального підприємства під час представлення програм розвитку Рівнеоблводоканалу.

245671243.jpg

За результатами відкритого голосування найбільшу підтримку трудового колективу – 155 голосів – отримав нинішній директор Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш, за Ігоря Катульського віддали свої голоси 26 працівників.

Як відомо, 4 березня 2014 року Рівненська обласна рада прийняла рішення № 1142 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області», відповідно до якого затвердила Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині правоохоронці у водія шукали зброю, а знайшли 11 кілограм бурштину

На дорогах Рівненщини працює габаритно-ваговий контроль

На Рівненщині чоловіки у камуфляжі побили знімальну групу центрального каналу

Патрульні поліцейські Рівного провели заняття для дітей

Прокуратура Рівненщини хоче повернути у державну власність комбінат хлібопродуктів

З Рівненщини до війська відправили першу сотню новобранців

На Рівненщині неповнолітні займалися у мережі Інтернет шахрайством

На Рівненщині дівчина просила гроші на лікування, а сама перераховувала їх на депозит

Завтра на Рівненщині висока ймовірність дощу

У Рівнянина в автомобілі виявили бурштин, гроші та наркотики

1 467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 12 =