парфуми1

31 травня працівниками Гощанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в селищі Гоща проведено одноденну соціально-профілактичну акцію «Віддай цигарку – візьми цукерку», присвячену Всесвітньому Дню без тютюну. Мета акції – пропаганда здорового способу життя та демонстрація громадськості смачної альтернативи тютюну у вигляді солодощів.
В ході заходу серед мешканців та гостей селища поширювалися профілактично–інформаційні матеріали – буклети, пам’ятки, які містили інформацію про шкідливість куріння та поради, як кинути курити.
Перехожі охоче вислуховували працівників центру і обмінювали цигарки на цукерки. Але були і ті, хто шкодував здійснити такий обмін і прямо заявляв про небажання полишати палити чи, хоча б, обмінювати одну цигарку на цукерку. Проте цього дня все ж декілька десятків людей викурили менше цигарок, ніж зазвичай, тим самим додавши собі здоров’я та здоров’я тим, хто їх оточує.
Хочемо сподіватися, що учасники акції задумаються про шкідливість куріння, адже не шкодить тільки та цигарка, яка не горить. І пам’ятаймо, що наше здоров’я залежить тільки від нас!18920232_810318812460529_1794024864496443722_n
Повідомляє Гощанський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
647 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 13 =