Сьогодні в обласному центрі на центральному стадіоні «Авангард»кандидати на службу у нову патрульну поліцію, які вже пройшлитестування на загальний рівень розвитку та військово-лікарськукомісію, демонструють швидкість, силу та витривалість.

PM12image001

Приймає нормативи у кожного претендента на посаду патрульного поліцейського незалежна комісія. Всього за списком передбачалося 295 кандидатів, однак з’явилося для проходження цього етапу відбору 288 осіб. Відтак семеро із них втратили можливість стати поліцейським.

Кандидати виконують нормативи з бігу на 100 та 1000 м, хлопці підтягуються на перекладині, а дівчата – віджимаються. Перед початком тестування проводиться детальний інструктаж.

PM241image003

Після завершення випробувань майбутні поліцейські розповіли, що в цілому задоволені своїми результатами, адже мають високу мотивацію. На їхнюдумку, увесь процес тестувань та випробувань проводиться цілком прозоро тачесно.

PM560image004

PM516image005

Для прийому нормативів створено предметну комісію. Крім цього, для об’єктивної оцінки фізичної підготовки виконання вправ і здачу нормативів кожним кандидатом на службу до патрульної поліції фіксують на фото- та відео-зйомку.

PM883image002

— Наразі не можна сказати наскільки успішно склали це випробування претенденти, — зазначив заступник голови Рівненської обласної організаціїфізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор Каховський. — Хоча в цілому рівень фізичної підготовки кандидатів достатній. Однак ми лише фіксуємо результат, а чи пройшов кандидат тестування, визначатимуть за допомогою комп’ютерної техніки.

PM680image006

Фізичне тестування претендентів на посади патрульних поліцейських Рівного буде тривати кілька днів.

На кандидатів, які успішно пройшли попередні випробування, очікують іщепсиходіагностичне тестування та співбесіда.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Активіст Євромайдану з Рівненщини отримав 120 тисяч державної допомоги

Цивільна вантажівка протаранила військовий автомобіль ОК “Захід”

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОХОРОНИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОДІЯ-ЛАСУНА

Мешканці Рівненщини сплатили майже 125 мільйонів гривень на допомогу армії

Викрито податківця, корупційна діяльність якого завдала бюджету 24 млн. грн. збитків

21 листопада у Рівному відзначатимуть День Гідності та Свободи

Рівненські комунальники їздили переймати та ділитися досвідом у Житомир

“Невдаха-злодій” Корбан та “кидала” Портнов

Засуджено жителя Одеської області, який брав участь у незаконному видобутку бурштину на Рівненщині та поранив із вогнепальної зброї людину

На Рівненщині під час ліквідації пожежі у приватному господарстві було виявлено тіло загиблого 41-річного власника оселі

tomat_green-01

695 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + сімнадцять =

НОВИНИ