ad4f67444f36762702347f96c0d545a9У суботу, 16 квітня, у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці консул Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцкі взяв участь у промо-зустрічі «Поєднання через важку пам’ять».

Разом із Олександром Зіньчуком, який є керівником проекту, консул розповів, що метою суспільної ініціативи «Поєднання через важку пам’ять», розпочатої в 2012 році, є поширення новітньої історії із зібраними добрими прикладами взаємопорятунку людей, які проживали в Польщі та Україні (Волинь, Східна Галичина) у 1943 році.

Ця ініціатива спрямована на подолання національних стереотипів, об’єктивне двостороннє з’ясування усіх обставин трагічних подій та розвиток діалогу між польським та українським народами.

2.jpg

Проект, над яким працювали молоді поляки та українці, ставив за мету зміцнення польсько-українського порозуміння і міжнародної співпраці, зосереджений навколо делікатного питання важкої пам’яті.

 Організатори проекту – Генеральне Консульство Республіки Польщі у Луцьку, Фундація Відкритий Терен (Люблін, Польща) та Група Мова Жива (Влодава, Польща).

Основним лейтмотивом заходу стали слова Івана Павла ІІ: «Нехай завдяки очищенню історичної пам’яті усі будуть готові поставити вище те, що єднає, а не те, що розділяє».

3.jpg

img16_r.jpg

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Рівне та Кобулеті стануть містами-партнерами

Завтра у Рівному патрульні поліцейські складатимуть присягу

НА РІВНЕНЩИНІ ПОКИ ОДНІЙ ПСЕВДОСОЦПРАЦІВНИЦІ ПЕНСІОНЕРИ ДИКТУВАЛИ ДАНІ, ІНША ВКРАЛА 17 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

На Рівненщині 82 родичів загиблих в АТО отримують пенсію по втраті годувальника

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАХМЕЛІЛИЙ ЧОЛОВІК ЛЕДЬ НЕ ЗАРІЗАВ СПІВМЕШКАНКУ

Завтра на Рівненщині місцями – дощ

ЯК МАЄ ПРОХОДИТИ ДЕКОМУНІЗАЦІЯ У РІВНОМУ?

 

Теґи:
651 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + два =