Завтра, 24 жовтня, о 14.00 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація збірки оповідань «Дорогою» (2019) рівненської письменниці Ірини Одерако.
Першу книгу Ірини Одерако «Там де перетинаються грані» у 2012 році визнано кращою книгою Рівненщини в номінації «Літературний дебют». У листопаді того ж року авторці за обнадійливий літературний старт присудили премію імені Михайла Дубова. У 2014 році з’явився роман «Від світанку і до вічності», який було відзначено літературною премією Уласа Самчука. Ірина Одерако – член Національної Спілки письменників України.
І ось у цьому році видана нова збірка трепетних оповідань «Дорогою» – зібрані у цій книзі оповіді – це трепетні свічечки співчуття й любові до ближнього, що їх засвітила молода письменниця у наш похмурий український досвіток.
Ще більше цікавого ви почуєте з перших вуст самої письменниці на презентації. Буде однозначно захоплююче!
Під час зустрічі гостей чекає тепла розмова про осінь та літературу, а також можливість поставити своє запитання автору. Запрошуємо усіх відвідати непересічну цікаву зустріч!
Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді
На захід запрошені молодь, літератори, письменники, прихильники творчості та всі бажаючі.
За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362)63 52 60
Повідомляє методичний відділ РОБМ
141 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − 1 =

НОВИНИ