В Рівненській обласній бібліотеці для молоді на виставці «Ми – невгамовні» було презентовано мистецькі доробки учасників студії «Чаювання з музою». В експозиції представлені близько 150 творчих копій в техніці живопису юних авторів віком від 8 до 15 років.
Керівник студії «Чаювання з музою» – Аліна Оборська, художниця, дизайнер, випускниця Вижницького коледжу прикладного мистецтва та Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва за спеціальністю графічний дизайн. У травні 2014 року заснувала свій культурно-мистецький осередок, де пройшли навчання за форматом майстер-класу вже понад 200 дітей та підлітків. Вона вдало переконує тих, хто ніколи не малював та думає, що не вміє цього робити в зворотному. Аліна Оборська робить мову мистецтва більш зрозумілою для своїх підопічних, навчає їх створювати хороші художні копії та генерувати власні ідеї в творчість.
Перша виставка студійців вразила присутніх різноманітністю сюжетів, барвистістю та безпосередністю дитячого сприйняття світу. Вона була наповнена чудовим осіннім настроєм та творчим поглядом юних митців. Концепція виставки вдало відповідала її назві та підтверджувала, що кожна людина неповторна в своїй творчості. Всі учасники отримали дипломи, солодкі смаколики та щирі оплески присутніх. Затишну атмосферу заходу приємно доповнили музичні композиції у виконанні студентів музичного училища. Відвідувачі отримали яскраві враження та незабутні спогади. Виставка триватиме чотири тижні − з 14 вересня по 14 жовтня.
Повідомляє методичний відділ РОБМ 
Теґи:
647 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − вісімнадцять =