d57cc14542f973a07b2d9c7dc34d9288Рішення щодо передачі автомобіля «Мерседес Спринтер» з балансу обласного комунального підприємства «Автобаза» на баланс Рівненського міського товариства інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату прийняли депутати обласної ради.
Таке рішення є реакцією обласних обранців на запит депутата облради попереднього скликання, інваліда першої групи Юрія Андришина та звернення міського товариства інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату щодо забезпечення товариства ще одним автомобілем, який буде використовуватись як інватаксі.
Станом на 1 січня 2016 року у міському територіальному центрі соцобслуговування інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату обслуговувалось 2487 осіб. Їм необхідно часто добиратись на процедури в поліклініки та лікарні, але зробити це громадським транспортом на даний час практично неможливо.
З 1 червня 2006 року в місті працює служба «Інватаксі», яка надає безкоштовні послуги по перевезенню людей з особливими потребами. Щороку цією службою здійснюється 1700 виїздів на замовлення інвалідів-візочників та інвалідів, котрі пересуваються за допомогою милиць та ходунів.
Зателефонувавши у диспетчерську службу товариства інвалідів за номером  26-07-75, кожен інвалід при потребі може викликати автомобіль, оснащений гідравлічним підйомником і без труднощів дістатись до будь-якої соціальної установи в межах міста.
Але за 10 років активної експлуатації автомобіля виникають технічні несправності, які унеможливлюють надання послуг інвалідам. Тому гостро постало питання заміни старого автомобіля.
Враховуючи це, депутати на засіданні сесії 17 червня вирішили передати товариству інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату автомобіль «Мерседес Спринтер», який буде використовуватись як інватаксі. Це рішення підтримали 53 депутати.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
1 247 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + девятнадцять =

НОВИНИ