В рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» на території групи компаній Автоград 26 вересня за участю польських та українських представників автомобільного бізнесу відбулась друга автомобільна виставка.

IMG_7454

Церемонія відкриття автовиставки розпочалась виступом представника Люблінського Клубу Бізнесу, Кароля Кубіци, який розповів про зацікавленість у розвитку підприємництва України і Рівного зокрема та  висловив надію на подальшу співпрацю підприємців країн-сусідів, і керівника проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» – Сергія Ващука. Після чого було проведено прес-конференцію за участю журналістів, представників підприємств України  та Польщі.

Серед учасників виставки були представники таких потужних підприємств як Богдан Авто, Захід Агротех, МТВ та інші. Також були представлені  автосалони , автоклуби, магазини з продажу запасних частин до атомобілів, обладнання, шин, спецодягу, представники енергозберігаючих технологій, ретро автомобілі та сільгосптехніка. Представлені новинки таких марок автомобілів як Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Volkswagen, Hyundai та електромобілі марки Nissan.

Учасники виставки мали можливість не лише представити свій товар відвідувачам, а й поспілкуватись на тему співпраці з польськими представниками , отримати підказки та поради по веденню бізнесу на переговорах один на один(b2b).

IMG_7500

Цьогорічна виставка відрізнялась багатою та яскравою розважальною частиною заходу. Гостей розважали такі співучі рівненські колективи як «Лісова Пісня», «DAR&B», танцювальні колективи «Сузір’я Едельвейс», «Флеш», «Діалог» та інші. Від польського товариства культури вокально інструментальний ансамбль «Пшиязнь».  Особливо вразив виступ Сарненської школи мотоциклістів – небезпечні та видовищні трюки вразили усіх присутніх.

IMG_7533(1)

Учасники заходу з української та польської сторін виказали велике сподівання що даний захід стане щорічним. Адже саме такі заходи дають можливість середньому та малому бізнесу продемонструвати свої переваги, а також знайти нових іноземних партнерів та потенційних клієнтів. Польська делегація відзначила рівень організації даного заходу і висловила свою зацікавленість у  співпраці з підприємцями та фірмами представленими на авто виставці.

IMG_7558IMG_7578IMG_7589IMG_7591IMG_7712IMG_7715

Бедикайло Ірина

tomat_green-01

645 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 9 =

НОВИНИ