У Рівному дуже багато небайдужих людей та молодіжних ініціатив, які змінюють наше місто на краще у різних галузях. Цікаві та несподівані результати можна отримати при взаємодії цих формувань.
Прекрасний пізнавальний проект був реалізований цієї неділі силами Саду Історій, Rivne Volunteer Community та Ротаракт клубу Рівне» на базі Великомежиріцької спеціальної школи – інтернат.
У школі навчаються та проживають 66 дітей від 5 до 18 років, які в силу різних життєвих обставин опинилися там. У вільний час вихованці займаються спортом, самоосвітою та рукоділлям. Зараз на постій основі там працює гурток, де всі охочі можуть повправлятися у виготовленні різних виробів власноруч. Тому завжди актуальне питання оздоблювальних та витратних матеріалів.
Дівчата з Саду Історій задовго до поїздки зробили благодійний майстер – клас по декоруванню сумок і на отримані гроші закупили матеріали для гуртка. Також розробили концепцію майстер-класу для дітей – м’які іграшки-брелоки з помпонів, зробили заготовки. Помпони — прекрасний матеріал для виготовлення іграшок та сувенірів.
Представники Rivne Volunteer community закупили багато ниток, карабінів та кілець. Члени Ротаракт клубу Рівне купили солодощі, фрукти та забезпечили трансфер. Перед цим дорослі потренувалися у виготовленні іграшки, щоб курувати дітей.
В неділю активні рівняни привезли зібрані речі, солодощі, матеріали в школу – інтернат. Діткам накрили солодкий стіл і поспілкувалися у неформальній атмосфері. Після цього, всіх охочих поділили на групи і почали майструвати різні прикраси. Кожна іграшка була індивідуальною та яскравою. Діти та дорослі отримали масу задоволення та емоцій. Після проекту всі мали змогу поспілкуватися та обговорити плани на наступні проекти.
Як виявилося, всі організації мають багато спільного у баченні розвитку міста та вирішенні соціальних питань. Змінювати світ навколо себе так легко і є стільки можливостей бути корисним своїй громаді. Кожен може знайти найзручніший формат для себе, щоб допомогати іншим – ділитися часом, грішми, ресурсами, досвідом чи натхненням. Є стільки шляхів! Обери свій)
Тетяна Карцева, Ротаракт клуб Рівне.
459 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + шість =