pm888image00116 вересня жителі міста почули жахливу звістку – у під’їзді будинку 35-а, що на вулиці Відінській знайшли убитого чоловіка. Розстріляне тіло та  пістолет із глушником поряд. Чутка про те, що убитий чоловік працівник Рівненського СІЗО Іван Мамчур швидко розповсюдилась містом. У поліції повідомили, що особу вбитого встановили, однак особистих даних не повідомляють поки йдуть слідчі дії. Сьогодні у пенітенціарній службі офіційно підтвердили, що убитий чоловік їх працівник 37-річний майор внутрішньої служби Іван Мамчур. Покійний відповідав за інженерно-технічне забезпечення установи та безпосередніх зв’язків із засудженими не мав. У СІЗО Іван працював з 2011 року, за цей час колеги не помічали за ним незаконних зв’язків із засудженими. Версію, що вбивство пов’язане з професійною діяльністю в плановому порядку відпрацьовують.
Відпрацьовують і версію, що вбивство має зв’язок із минулим чоловіка, адже до 2009 року він працював у розвідці та був спецпризначенцем. На питання про те чому загиблий звільнився з військової служби однозначної відповіді немає. Як стало відомо із власних джерел сайту “Новини по-рівненськи“, Іван Мамчур служив у Кіровограді, офіційна причина звільнення закінчення терміну службу за контрактом. Також, розповідають, що він не захотів продовжувати контракт, бо був далеко від сім’ї, яка проживала у Рівному. Є і третя версія, найбільш загадкова, що на звільнення у нього були “причини”. Що трапилося достеменно невідомо, адже інцидент розголошувати ніхто не хотів. Чи можна говорити, про ймовірну помсту з минулого і чи дійсно був прецедент нам допоки невідомо…
Між тим проживаючи після служби у розвідці, в Рівному, убитий був досить спокійним та врівноваженим. Зазвичай вільний час проводив із сім’єю. Між колегами навіть ширилась чутка, що його ймовірно з кимось переплутали. Однак пістолет перероблений з пневматичного на бойовий, та спусковий гачок з рукояткою, які були обмотані медичним пластиром свідчать про те, що до злочину ретельно готувались.
Розтин тіла показав, що 2 кулі  з 8 потрапили у життєво важливі органи. Якби тіло знайшли відразу була б невелика надія його врятувати.
Учора Івана Мамчура поховали. Прощатись прийшли рідні, друзі та колеги.
Сусіди та люди з будинків, що поряд шоковані і налякані. Правоохоронці кілька днів поспіль проводять допити. Як відомо із власних джерел у день перед трагедією двоє мешканців бачили у дворі будинку незнайомого підозрілого чоловіка з чорним пакетом. Правоохоронці уже працюють у даному напрямку та з’ясовують хто той чоловік та чи має він відношення до вбивства.
Вікторія Малецька
Теґи:   
5 162 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 3 =

НОВИНИ