Віктор Павлик та Наталія Валевська завітали до Дубенської виховної колонії, що на Рівненщині. А нагодою став фестиваль художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина». Щорічний захід, який є своєрідним підсумком виховної роботи у колонії традиційно збирає навколо себе батьків вихованців, представників влади та просто небайдужих до долі засуджених дітей. Цьогоріч естафета фестивалю прийшла із Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині. Представники колонії передали незмінні атрибути працівникам Дубенської установи – корогви та фотоальбом з ілюстраціями виступів попередніх учасників.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
11
Ювілейний ХХV фестиваль пройшов за тематикою «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну». Варто відмітити, що тема патріотизму усіляко підтримується та розвивається у всіх установах де відбувають покарання неповнолітні засуджені.
«Ми прагнемо через творчість та спорт спонукати вихованців ставитися з любов’ю та повагою до рідної країни», – розповідає начальник колонії Валентин Марач.
Загалом можна сказати, що «Червона калина» є одним із знакових заходів у житті вихованців, адже це нагода продемонструвати власті таланти перед батьками та незалежною публікою. Тут вам і танці, і співи, декламація та акторські вміння.
13
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Готуватись до фестивалю засудженим допомагає молодь міста Дубно та студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. Це позитивно позначається не лише на постановці номерів, а й на комунікабельності вихованців.
Зазвичай гості приїздять з подарунками – цього разу це побутова техніка, спортивний інвентар та солодощі. Віктор Павлик та Наталія Валевська виконали свої найвідоміші композиції за що отримали шквал оплесків.
19 18
А ще кожного року у день проведення фестивалю начальник установи вручає вихованцям паспорти. Цього разу чотири юнака отримали свої електронні паспорти – ID-картки.
Завершився захід демонстрацією спортивної програми з трюками та силовими вправами.
21
Найактивніші учасники фестивалю отримали грамоти та подяки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вікторія Малецька
626 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 1 =