Хлопцям, які повернулися з війни на Сході України, потрібне фізичне розвантаження. Це може бути плавання, заняття в тренажерному залі, або ж участь у змаганнях. Такої спільної думки дотримуються в Центрі допомоги учасникам АТО та в Рівненській облдержадміністрації.

Відтак, на Рівненщині шукають власників спортивних залів, фітнес-клубів та басейнів, які безкоштовно надаватимуть послуги для учасників АТО.

«Бійцям, які повернулися з АТО, потрібна фізична реабілітація, – розповіла керівник громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва під час наради в Рівненській ОДА. – Якщо демобілізовані звертатимуться в Центр допомоги учасникам АТО, то там їм мають запропонувати, де вони зможуть безкоштовно займатися спортом».

Разом з тим, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук переконаний, що більший ефект від такого спортивного дозвілля буде, якщо демобілізовані займатимуться зі своїми сім’ями. Це сприятиме їх швидшій соціально-психологічній адаптації.

Тож тих, хто має можливість та бажання безкоштовно надавати спортивні послуги учасникам АТО та їх сім’ям, просять звертатися до керівника Центру допомоги учасникам АТО Валентина Пахолюка за телефоном: 068-285-35-98.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

501 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =