Учора у Рівному пройшов благодійний вечір  «DANCE WITH ME». Небайдужі рівняни прийшли на захід аби допомогти дітям Великомежиріцької школи – інтернату.  Організатори вечора розповідають, що давно опікуються інтернатом, але нажаль на всі задумки не вистачає фінансів. «Сьогоднішній вечір спрямований на збір коштів для будівництва дороги на території закладу», – коментує президент клубу «Ротаракт» Лілія Мартинюк. – «Хочеться зробити життя цих дітей комфортним. Вони потребують нашої допомоги».

???????????????????????????????

З задоволенням відгукнулися на участь у благодійному вечорі і представники творчого життя міста – презентуючи власні неймовірні номери.  Особливо радісно глядачі зустрічали чемпіонів Рівненської області зі спортивно-бального танцю Ольгу Манько та Романа Ташліковича. Вражали своїми номерами КСТ “Vega-Dance”, Анастасія Чирікова, Dance Duo “SapfirO, Endorfin-Show, Ірина Федоренко, дует Юлії Яковець та Анни Франтісовоі, а також гурти “Mainstream” та “The Marches”.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Солістка гурту “The Marches” Кристина Приступа розповіла, що їхній творчий колектив зажди радо відгукується на участь у такого роду заходах: «Взагалі часто беремо участь саме у благодійних заходах. Наш колектив ще дуже молодий, ми енергійні і небайдужі до усього і дуже раді тому, що можемо допомогти дітям».

???????????????????????????????

Зрештою, під кінець вечора учасники творчої програми настільки розпалили глядачів, що ті не лише підспівували, а й танцювали разом із колективами. «Дуже гарний та корисний захід. У нас в місті варто такі вечори проводити частіше», – поділилася власними думками та враженнями відвідувачка вечора Матиюк Олена, яка прийшла і діткам допомогти і подивитись, як танцює її племінниця.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

По завершенню  організатори висловили подяку усім хто не лишився осторонь. Так, завдяки спільним зусиллям буде зроблена ще одна добра справа, а добрі справи робити завжди легко та приємно.

???????????????????????????????

1 913 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × чотири =