Поки голова Рівненської облради Олександр Корнійчук з робочим візитом на Радивилівщині, поновлений судом голова Володимир Ковальчук чекає коли ж йому відкриють робочий кабінет. Неоднозначну ситуацію активно обговорюють, критикують та просто висміюють у Фейсбуці:

Безымянный6Безымянный7

Безымянный3 Безымянный4 Безымянный5

Позицію депутатів облради на своїй сторінці у Фейсбуці висловив і Юрій Шарманський:

На жаль, Володимир Ковальчук не розуміє, що жоден суд не змусить депутатів Рівненської обласної ради поновити/переобрати його на посаді голови. Бо для чого тоді треба місцеві вибори, якщо суддям видніше. Ну не має він зараз підтримки у фракцій і у депутатів, не має і все! Він називає колегіальний орган “шабашем”, “бурштиновою мафією”, але ж від цього він все-одно не стане головою. Рівненська обласна рада – це роботодавець. Сьогодні найняли голову на роботу, завтра звільнили. Така реальність!
Можна зараз шукати зачіпки, як перекрутити, переграти, знайти законодавчі моменти, щоб потягнути час, проплатити статті, аби інформаційно бути на слуху, очорнити людей, але ж депутати все-одно не підтримують.
Звертаюсь до колег з Радикальної партії Олега Ляшка, врешті-решт, переконайте ви Володю, що наприкінці обраного ним шляху – тупік. Ну не буде в нього виходу зі створеної ситуації. Я розумію, що є емоції, почуття несправедливості, жага помсти, відчуття втрати посади, але це пройде. Давайте поважати себе і людей, які нас обрали.
Якби Радикальна партія взяла на місцевих виборах 51%, мала б свого голову і повноту влади, а так вона взяла 11,43%. Ну недостатньо цього, недостатньо. З усією повагою до колег із РПЛ скажу, немає у вас зараз політичної ваги, щоб диктувати умови в Рівненській області. Вас готові чути і вашу думку готові враховувати, але не сприймати її як думку більшості. Те, що відбувається зараз – не боротьба за перемогу, а лише втрата довіри і поваги до політичної сили.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У Рівному для діток, які перебувають в складних життєвих обставинах збирають речі

ЗА НІЧ В ОДНОМУ СЕЛІ НА РІВНЕНЩИНІ ВИКРАЛИ ДВА МОТОЦИКЛИ

На Рівненщині – «сезон тиші» для диких тварин

На Рівненщині людям продовжують перераховувати гроші за «тепло» і воду

У РІВНОМУ НА ТРОТУАРІ ПІД КОЛЕСА ПОЗАШЛЯХОВИКА ПОТРАПИЛА ПЕНСІОНЕРКА

НА РІВНЕНЩИНІ ЧОЛОВІКОВІ ПЕРЕЛОМИЛИ ЩЕЛЕПУ, БО ЗАЧЕПИВ МАШИНУ

На Рівненщині чоловіки намагались продати бурштин, однак не судилося

Шестеро людей, серед яких дворічна дитина постраждали у ДТП на Рівненщині

Цьогоріч на Рівненщині працевлаштували 22 переселенця та сотню демобілізованих

580 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + сімнадцять =

НОВИНИ