фото: metronews.ua

фото: metronews.ua

Переглядаючи відеозйомку (http://metronews.ua/politics/regiony/zhurnalist-na-vs..) Зейналова дивуюся освіченості певних українських журналістів, які своїм хамським напором хочуть себе черговий раз попіарити. От напевно сталося це і цього разу, коли згаданий «дока-журналіст» нібито випадково проходив поруч мітингуючих людей із прапорцями, насправді все давно вже спланував. Хоча законних кроків потрапити на охоронюваний захід є предостатньо, тим більше для журналістів (http://www.slideshare.net/irrp/ss-13041942 «Що таке режимні об’єкти? Порядок допуску журналістів та опублікування інформації про них»), але Зейналов (наскільки мені відомо) не журналіст (хто ж його акредитує?), так як його вже давно наперли з Дорожнього контролю, але прийшов би вже на зустріч з гарантом просто як мешканець Рівного!
Тим більше, що потрапити на зустріч із президентом країни, яка перебуває у стані війни з агресором без процедури охоронних заходів, як мінімум абсурд.
Та по правді турбує те, коли Зейналов поводиться як бидло, а потім когось у цьому ж і звинувачує (це мені нагадує кисельовщину), можливо «дока-журналіст» стажувався у нього?)
І вкінці кінців, якщо ти хочеш, щоб до тебе ставилися з повагою, необхідно вести себе відповідно, а не вищати на весь майдан просвіти, як недорізана свиня. Де етичний кодекс українського журналіста? Ось тут…. https://uk.wikipedia.org/wiki/Етичний_кодекс_українсь.. звичайно, кому цікаво.
Вибачте за грубість, наболіло.

Іван Коробчук

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“Друга ріка” співатиме рівнянам

У Рівному військові мають можливість безкоштовно відвідати кінотеатр

У Рівному в готелі повісився юнак

У Рівному відбудеться презентація проекту «Жива книга»

У шести бібліотеках Рівненщини відкриють пункти європейської інформації

Володимир Ковальчук добиватиметься відзначення 75-ї річниці заснування УПА «Поліська Січ» на державному рівні.

На Рівненщині обговорили роль старост в об’єднаних громадах

У Рівне привезуть Холмську чудотворну ікону Божої Матері

825 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − вісім =

НОВИНИ