Телефонні шахраї вже давно впровадили в свою «діяльність» заробіток на почуттях близьких та рідних людей. Вони телефонують у нічний час, аби співрозмовник не зміг швидко усвідомити, що потрібно робити та змушують його до необдуманих вчинків.

На мобільний телефон 56-річного жителя Здолбунова зателефонував невідомий чоловік та представився правоохоронцем Львівської області. Під час нічної розмови, останній повідомив пенсіонеру про те, що його син знаходиться в міліції за підозрою у вчиненні злочину. Щоб «залагодити» всі проблеми, батькові необхідно терміново перерахувати грошові кошти в сумі 5 000 гривень на вказаний аферистом рахунок.

На щастя, чоловік зрозумів, що його намагаються ошукати та негайно повідомив про даний факт в міліцію.

У цьому випадку вдалося запобігти неприємностям, проте трапляються безліч випадків, коли результат більш плачевний. Тому аби запобігти подібній біді, ні в якому разі не довіряйте незнайомцям, тим більше, якщо Вам пропонують провести сумнівні операції з грошовими коштами.

– Хочеться вкотре застерегти громадян бути обачними та пильними. В першу чергу, завжди керуйтесь здоровим глуздом, якщо Ви підозрюєте, що Вас намагаються ошукати — негайно звертайтесь до нас за цілодобовим телефоном 102, — зазначив начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Олександр Панасюк. — Обов’язково зателефонуйте родичу, який начебто потрапив у біду. Також зв’яжіться з черговою частиною того підрозділу міліції, звідки надходив дзвінок і там вам обов’язково повідомлять, чи дійсно має місце факт кримінального правопорушення, що скоїв Ваш родич.

Про це повідомляє Здолбунівський РВ УМВС в Рівненській області

tomat_green-01

467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × два =