Завтра, 15 травня, в Рівненській ОДА всеукраїнський волонтерський табір «Будуємо Україну Разом» проведе зустріч з громадою та ЗМІ.
Місце проведення – каб. 201. Час – 12.00.
Під час заходу відбудеться презентація діяльності «Будуємо Україну Разом» (БУР) зі Львова. Окрім цього, на зустрічі обговорять результати роботи БУРу в Рівненській області, зокрема, в смт Смига. Презентують проекти об’єктів, які волонтери та місцева громада реалізували у селищі за підтримки БУРу, місцевої влади та бізнесу.
Презентуватимуть результати роботи команда організаторів табору «Будуємо Україну Разом»: Віра Пасішнюк – адміністраторка, Ігор Мосевич – координатор будівельного напрямку, Олександра Теслюк – координаторка культурно-освітньої програми.
Будуємо Україну Разом  це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Щороку БУР залучає волонтерів з усієї України, щоб разом допомогти неповним, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи в різних містах України. Діяльність проекту почалася з Краматорська, де в 2014 відновили 25 квартир, зруйнованих під обстрілами. З того часу, «Будуємо Україну Разом» провів майже 40 таборів, в яких взяло участь 1400 волонтерів. Разом з ними БУР допоміг відремонтувати домівки 144-м сім’ям та створив 7 молодіжних платформ.
Посилання на подію у фейсбуці – https://www.facebook.com/events/805669929624181/
Контактна особа: Олександра Теслюк, зв’язкова з громадськістю +380632849691
olexandra_tesliuk@ukr.net
https://www.facebook.com/olexandra.tesliuk
Катя Мячіна, менеджерка з Комунікацій ГО «Будуємо Україну Разом»katya.myachina@gmail.com
+380634403739
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
363 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 20 =