Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»
Наукові дослідження довели, що людському організму сонце необхідне постійно. Але протягом року воно може нас радувати лише кілька місяців. Саме тому і був винайдений солярій, так зване «штучне сонечко», щоб прихильники позасмагати могли це робити у будь-яку погоду та у будь-який час. Сонячна засмага не завжди була ідеалом вроди. У минулому столітті впливові та заможні люди навіть захищались від сонця. Білосніжна шкіра була ознакою благополуччя і свідчила про те, що такій людині не потрібно заробляти собі на життя під жагучим промінням сонця. Жінки робили все для того, щоб колір їхнього обличчя був якомога світлішим. Для цього вони носили широкі капелюшки з вуаллю та невеликі парасольки від сонця.
Цей ідеал краси почав змінюватись у 30-тих роках. Із появою легендарної жінки Коко Шанель засмага поступово ставала символом престижу та здоров’я. Гарну засмагу мав той, хто міг собі дозволити таку розкіш, як відпочинок на курорті.
Засмагла шкіра залишається у моді й сьогодні. Але на даний момент актуальним вважається образ енергійної людини з легкою засмагою, що свідчить про те, що вона піклується про себе і знає всі правила цієї процедури.
Про усі секрети засмаги під «штучним сонечком» для рівненських красунь та сайту «Новини по-рівненськи» розповіла власниця професійної студії засмаги та нігтьового сервісу «GOLDEN LADY» – Юлія Філіпович.
– Доброго дня, пані Юлія, розкажіть, будь ласка, як давно працює ваш заклад?
-Доброго дня, студії засмаги «GOLDEN LADY» вперше гостинно відкрила свої двері для рівнянок 1 травня 2012 року.
-А як Ви відноситесь до «штучного сонечка»? Самі засмагаєте?
– Процес засмаги в солярії, приносить мені тільки задоволення, позитивні емоції, хороший настрій, і звісно, естетичний ефект, у вигляді гарно засмаглої шкіри. Я, як жінка, що слідкує за своїм здоров’ям і хоче виглядати завжди привабливо, підходжу до цього питання з розумом та дотримуюсь всіх правил безпеки. Вважаю, що все добре в міру, без фанатизму.
– Яких правил потрібно дотримуватися, щоб не нашкодити своєму здоров’ю і отримати максимальний ефект засмаги?
– Сучасна жінка, яка турбується про свій бездоганний вигляд не уявляє життя без відвідування солярію. Адже його ультрафіолетові промені роблять шкіру не тільки красивою, а й дають необхідний організму вітамін D.
Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, не збільшити ризик виникнення меланоми і отримати максимальний ефект від засмаги потрібно знати та дотримуватися простих правил щодо відвідування солярію.
- Перед процедурою необхідно пройти консультацію у лікаря, а саме у дерматолога та терапевта.
- Для першого разу вистачить 3-5 хвилин засмаги, а потім цей показник можна буде поступово збільшувати до 15 хвилин.
- Шкіра обов’язково повинна бути чистою. Перед сеансом бажано прийняти душ без мила та очистити її від косметики, декоративного макіяжу та парфумів, інакше може з’явитися пігментація.
- Використовуйте спеціальну косметику для засмаги у солярії. Як правило виробники такої косметики випускають декілька ліній засобів: для отримання базової засмаги, посилювачі засмаги, максимілізатори та засоби для закріплення загару і зволоження шкіри.
- Потрібно обирати солярій, в якому є окремі лампи для лиця, тому що шкіра обличчя більше реагує на випромінювання. А після сеансу обов’язково зволожувати шкіру.
- На якість також впливає характер продуктів, які вживаються. Тобто, щоб отримати бронзовий відтінок засмаги, потрібно включити у свій раціон манго, моркву тощо.
- Потрібно користуватися шапочкою для волосся, щоб захистити його від ультрафіолетових променів. Також використовувати спеціальні окуляри, які захищають очі.
- І останнє, не забувайте: «Усе гарне в міру». Це правило особливо актуальне для любителів штучної засмаги.
– Вертикальний і горизонтальний солярій – що вибрати?
– Як правило, у вертикальному солярії лампи потужніші, ніж у горизонтальному. Вважається також, що вертикальні солярії більш гігієнічні, ніж горизонтальні, оскільки при використанні перших виключається прямий контакт шкіри з поверхнею лежака.
Найбільш рівномірну засмагу забезпечить відвідування вертикального солярію: частини тіла, на яких ми лежимо, страждають від поганого кровообігу, а нестача кисню може привести до зменшення вироблення меланіну на цих ділянках тіла.
Та кожен клієнт має визначити сам, що для нього найбільш підходить.
– Розкажіть, будь ласка, про параметри солярію в студії «GOLDEN LADY»
– Golden lady – це професійна студія засмаги та нігтьового сервісу. В нашій студії, до ваших послуг,три вертикальних солярії, найкращих світових брендів, таких як – Hapro LUXURY V7 та SOLAR CABIN V50.
Характеристика Hapro LUXURY V7
Даний апарат містить у собі 48 ультрафіолетових ламп потужністю 200 Ват. Для особливих поціновувачів безпечної засмаги, в даному солярії встановлені лампи з захистом на обличчя. Що зменшує інтенсивність попадання ультрафіолетових променів, на шкіру обличчя.
SOLAR CABIN V50
Містить у собі 50 ультрафіолетових ламп потужністю 200 Ват, досить потужну вентиляцію та дзеркальну підлогу, що підсилює ефект засмаги в рази.
– Які правила засмаги в солярії?
Тривалість одного сеансу засмаги і кількість необхідних процедур залежить від особливості шкіри клієнта і типу солярію. Шкіру фахівці поділяють по схильності до засмаги. Світла (біла, блідо-рожева і кольору слонової кістки) шкіра слабо схильна до засмаги. Цей тип людей називають кельтським, у них зазвичай світле волосся, а тіло схильне покриватися ластовинням. Таким людям травневе і червневе сонце взагалі протипоказано, а за годину сонячних ванн шкіра може відреагувати однозначно – опіками. Для них перший сеанс у солярії повинен бути менш ніж п’ять хвилин. А для закріплення засмаги варто використовувати спеціальні засоби.
Наступний тип шкіри теж не дуже розташований до засмаги. Його власники можуть довго засмагати, чекаючи доброго результату, вони не так схильні до опіків і перегріву, але пігмент у них виробляється не так швидко, як часом хотілося б, зате засмага виходить рівною і красивою. Таким людям можна поступово підвищувати час перебування в солярії, а після користуватися активаторами.
Якщо ж ваша шкіра добре загоряє, має темний тон, то ви, швидше за все, представник середземноморського типу, і для вас відвідування солярію можуть бути досить тривалими. Треба лише не забувати робити перерви хоча б 3-4 дні між відвідинами солярію.
Оскільки дія ламп солярію відрізняється від дії сонця, ніяких захисних засобів під час засмаги застосовувати не потрібно. Для поліпшення і зміцнення ефекту ви можете скористатися проявниками (засоби для початкової засмаги, вони допомагають йому швидше проявитися на світлій і мало схильної до засмаги шкірі), активаторами (посилюють загар) і закріплювача (закріплюють засмагу, дбають про шкіру).
– Солярій в перший раз. Що брати з собою?
– Ми піклуємось про наших клієнтів і робимо все для вашого комфорту й безпеки. В кожній кабінці завжди є в наявності – серветки, молочко для зняття макіяжу, спонжики для демакіяжу, окуляри для засмаги в солярії, зажим для волосся. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, то обов’язково маєте користуватись наклейками на груди (стікіні). Їх, а також шапочки для волосся, яка потрібна, щоб захистити його від пересихання, ви можете придбати у нас в салоні. Тому, по суті, прийшовши до нас в салон, вам крім грошей, нічого не потрібно, щоб скористатись даною послугою.
– Як часто можна відвідувати солярій?
– В соляріях Golden lady, засмагати потрібно з 4-6 хвилин максимум, і поступово збільшувати. Максимальна кількість хвилин, навіть для самих засмаглих шоколадок, в нашій студії не перевищує 12-13 хв. Якщо ви хочете досягнути ефектної бронзової засмаги, перед літніми відпустками, й підготувати своє тіло до пляжного сезону, то я вам раджу відходити від трьох до шести сеансів засмаги, це залежить від вашого фототипу шкіри, через день, два! А в подальшому, після досягнення бажаного ефекту, просто підтримувати колір шкіри. Раз в два тижні. Але це також індивідуально.
– Кому категорично заборонено солярій?
– Вам категорично заборонено солярій, якщо:
- У вас є хронічні захворювання;
- Будь-які кровотечі (в тому числі і менструальні);
- Туберкульоз;
- Різного виду новоутворення;
- Ви страждаєте на бронхіальну астму;
- У вас присутні захворювання крові;
- Є порушення в роботі нервової і/або ендокринної системи;
- Трапляються напади гіпертонії;
- Вас турбує тромбофлебіт;
- У вас алергія на сонячні промені.
– Розкажіть про плюси солярію.
Завдяки йому відбуваються такі позитивні зміни:
— нормалізація кровообігу;
— зміцнення імунної системи;
— оптимізація синтезу вітаміну D, як наслідок швидке загоєння ран і міцні кістки;
— зниження ризику виникнення захворювань дихальних шляхів;
— зниження неприємних відчуттів від різних шкірних захворювань (псоріаз, грибкові захворювання і т.д.);
— рівномірна засмага у літній час;
— вироблення гормону радості — ендорфіну; — релаксація і приємний настрій.
– Обгоріла в солярії — що робити? Перша допомога при опіках.
Більшості дівчат хочуть мати приємний шоколадний відтінок шкіри. Проте ніколи не варто забувати, що надмірне перебування в солярії може призвести до серйозного опіку шкіри, причому обгоріти можна, навіть використовуючи захисні креми.
Якщо така неприємність все ж таки трапилася, насамперед варто прийняти прохолодний душ з несильним натиском води, без використання мила або гелю. Не обов’язково витирати шкіру насухо, достатньо буде обернутися в бавовняну м’який рушник. Після цього незайвим буде прийняти таблетку знеболюючого засобу, щоб зняти неприємні відчуття. При опіках відбувається дуже сильне зневоднення організму, тому споживання декількох літрів рідини в день має бути нормою для людини, обгорілої в солярії . Для цієї мети відмінно підійде прохолодна мінеральна вода або теплий зелений чай. На обгорілу шкіру необхідно нанести спеціальний Протиопіковий крем. Якщо крему немає – можна замінити його сметаною або кефіром. Потім варто лягти в прохолодному приміщенні і відпочити кілька годин, а після відпочинку – повторити процедуру. Також, полегшити стан допоможуть примочки з охолодженого зеленого чаю, соку алое або відвару ромашки. Всі ці компоненти прекрасно охолоджують шкіру і знімають біль. Досить буде просто намочити у відварі тканину і прикласти до обпаленого місця.
Для того що опіків шкіри не траплялося, збільшувати час відвідування солярію потрібно поступово, а також не засмагати занадто часто. Оптимальні час і частота засмаги – 7-10 хвилин через кожні два дні. Не варто забувати і про використання захисних кремів.
– Яка ж косметика потрібна для солярію?
Якщо говорити загалом, косметика для солярію використовується у двох випадках – якщо необхідно прискорити або продовжити засмагу.
– Тож як прискорити засмагу?
– Реальному прискоренню засмаги можуть посприяти речовини, які викликають так званий Тінгл-ефект (tingle effect). Такі засоби розширюють судини верхнього шару шкіри, крім того, посилюється мікроциркуляція крові. В результаті, активізується постачання киснем клітин, а отже, прискорюються обмінні процеси, в число яких входить і синтез меланіну. При використанні подібних засобів у процесі засмаги може відчуватися легке поколювання або печіння. Багатьом цей ефект подобається – він викликає відчуття реальності засмаги.
Все-таки варто пам’ятати, що такі засоби для прискорення засмаги гостро протипоказані людям з чутливою шкірою.
– Розкажіть, будь-ласка, про зволожувальні засоби для солярію. Як -продовжити засмагу?
– Друга велика група косметики для солярію – це засоби, що зволожують шкіру. Саме вони в кінцевому підсумку і продовжують засмагу. Причина такої дії проста. Головним і фактично єдиним негативним ефектом засмаги є пересихання шкіри. Наслідком цього стає фотостаріння – а для того, щоб уникнути фотостаріння шкіри використовуються засоби, до складу яких входять зволожуючі речовини.
Причини дії зволожуючих засобів дуже прості – засмага тримається набагато довше на вологій шкірі. Якщо шкіра суха – засмага швидко сходить, лущиться, “облазить”, як після банального обгоряння. Крім того, якщо хочеться зробити засмагу максимально сильною – зволожувачі стимулюють процес вироблення меланіну, в результаті чого шкіра стає темнішою.
Єдина група засобів, які не рекомендується вживати – це косметика з охолоджувальним ефектом. Вони зазвичай використовуються для продовження часу перебування в сонячній кабінці, але ж так недовго й обгоріти, так як охолоджена шкіра менш чутлива, ніж звичайна.
Якщо підсумувати все вищесказане, можна зробити наступний висновок – косметика для солярію, однозначно , корисна для шкіри, але тільки у випадку, якщо використовувати її правильно. З її використанням можна домогтися більш цікавих результатів при засмазі.
– Вартість на «штучне сонечко» в «GOLDEN LADY»:
– Чи є можливість придбати подарункові сертифікат в студії засмаги «GOLDEN LADY»?
– Якщо Ви бажаєте зробити комусь подарунок, то у нашій студії ви можете придбати подарункові сертифікати на суму від 150 до 500 грн.
– Які послуги окрім засмаги пропонуєте своїм клієнткам?
-В студії є можливість скористатися такими послугами, як:
Манікюр;
Педикюр;
Покриття нігтів гель-лаком;
Покриття нігтів гелем;
Нарощення гелевих нігтів;
Корекція гелевих нігтів;
Фарбування брів та вій;
Корекція форми брів;
Вартість послуг:
– Де знаходиться професійна студія засмаги та нігтьового сервісу «GOLDEN LADY»?
– Нашу студію ви можете знайти за адресою -м. Рівне вул. Короленка, 2а
т.0685984748
т.0953253131
Також деталі можна дізнатися в нашій спільноті перейшовши за цим посиланням http://vk.com/goldenlady_solarium
– Дякуємо, пані Юлія ,за цікаву розповідь про вашу студію та всі тонкощі засмаги в солярії, бажаємо вашому закладу процвітання та хороших клієнтів.
З професійної студії засмаги та нігтьового сервісу «GOLDEN LADY»
Ви вийдете задоволені та красиві. Адже, якість послуг, привітність та компетентність персоналу залишать найкращі враження, а від свого відображення у дзеркалі Ви не зможете відвести погляд.
І ще хочеться додати -головний секрет успіху такий: «У куточку штучної засмаги Ви повинні перебувати в спокої та гармонії. Тоді засмага буде приносити радість і буде безпечною. Потрібно розслабитись і дозволити промінчикам “Штучного сонечка” зробити Вас щасливими»…
Людмила Кравчук
(на правах реклами)
Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:
Рівненська майстриня Іванна Грицюк знає, як зробити жінку унікальною
Рівненські фотографи про Ню або чому люди фотографуються голими…
«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова
Рівненські фотографи про фотомистецтво і не тільки…
Що робити рівнянам аби не провести свята зі застудою у ліжку
Спеціально для рівнянок – топ-10 домашніх масок для обличчя в холодну пору року
Як рівнянкам доглядати за шкірою обличчя в домашніх умовах взимку
Оля Полякіна: «Мені генетика дозволяє не дотримуватися дієт»
Маєте важливі і цікаві новини? Пишіть нам на електронну адресу: [email protected] або телефонуйте за номер телефону 098 37 98 993.