Прокуратурою міста Рівне здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання коштів з працівників дошкільних навчальних закладів міста Рівного на заходи, пов’язані з організацію «антимайдану».

Так, на веб-порталі http://www.rivne1.tv опубліковано відео від 13.12.2013 під назвою «У садочках Рівного збирають гроші на Антимайдан за Януковича?». Відео можна переглянути за посиланням http://www.rivne1.tv/Info/?id=29270

У зв’язку із розслідуванням зазначеного кримінального провадження існує потреба в ідентифікації особи на вказаному відео.

Прокуратура м.Рівне звертається до мешканців міста із проханням надати будь-яку інформацію, яка допоможе встановити жінку, що зображена на відео.

Крім того, звертаємося до вказаної громадянки, яка фактично являється ключовим свідком у провадженні, зв’язатися із працівниками прокуратури міста для дачі показань.

Безпосередньо у прокуратуру міста Рівне громадяни можуть звернутися за телефоном 62-09-52, 26-74-17 або за адресою: м. Рівне, вул. Гарна, 29.

За необхідності конфіденційність гарантується.

Про це повідомляє прокуратура м. Рівне

tomat_green-01

374 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 11 =