парфуми1

19184327_1394379610645535_2093673686_nВід сьогодні у Рівному патрулюватимуть велокопи. Птеро патрульних їздитимуть там де поліцейським на авто дістатись зась – парки, сквери, пляжі…
«Велопатруль. Він повністю має ті самі повноваження, що й патрульний на машині, що в пішому порядку. Тобто вони можуть зупинити автомобіль, вони можуть одягнути кайданки і як ви бачите, мають зброю і можуть застосовувати зброю при виконанні своїх обов’язків», – розповідає керівник патрульної поліції Рівного Сергій МЕРЧУК.
Перш ніж почати патрулювання на велосипедах, поліцейські проходили спеціальне навчання. Як розповіла єдина дівчина з велопатруля Олександра Холова, навчали як правильно гальмувати, як швидко припарковати велосипед та бігти за порушником, та багато інших тонкощів.
А ось Андрій Медведь, командир велороти патрульної поліції Рівного, дуже задоволений екіпіровкою, завдяки якій працювати можна буде і безпечно, і якісно.
Сьогодні велорота вирушила до центрального парку. Рівнян на вулиці небагато, але очевидці вже цікавляться новинкою у роботі патрульних.
Містом велопатруль їздитиме щодня, до 18 години.
Транспорт, для патрульних придбала місцева влада. Зокрема міський голова Володимир Хомко переконує: «Вони просили 5 велосипедів. Ми купили 5. якщо скажуть, що треба ще 5 – купимо ще п’ять».
А велосипеди таки вочевидь доведеться купувати, бо ж  наступного тижня в патрульній поліції оголосять набір до своїх лав.
Надія Литвинюк
515 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 1 =

НОВИНИ