З такою місією вчора, 20 травня, приїхав до громадян у с. Мульчиці, що на Володимиреччині, заступник начальника ГУ Нацполіції в Рівненській області підполковник поліції Валерій Самчук та керівники Кузнецовського відділу і Володимирецького відділення поліції. Поспілкуватися із правоохоронцями було чимало.

PM222image004

Валерій Самчук на початку спілкування із мешканцями села подякував тим, хто приїжджав і допомагав в зоні АТО, адже ця допомога була відчутною, оскільки небайдужі місцеві для рівненських захисників відвозили на Схід власні вирощені овочі.

PM420image005

«Я хочу почути вас і вирішити ті проблемні питання, які назріли в поліському краї, – звернувся до присутніх заступник начальника ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук. – Сергій Князєв поїхав до Києва, аби разом із міністром внутрішніх справ звернутися до прем’єр-міністра щодо найшвидшого врегулювання питання видобутку бурштину на законодавчому рівні».

PM568image001

Одними лише правоохоронними методами незаконний бізнес не подолати, до цього мають долучитися депутати усіх рівнів. Ласим шматком рівненських земель хочуть заволодіти і жителі інших областей. Селяни обурені, що приїжджі обмежують їх права, адже їхні землі намагаються переділити від бродяг до депутатів Верховної Ради. Однак місцеве населення не збирається цього допускати.

PM586image002

Натомість Валерій Самчук запропонував усім разом зберегти надра, які залягають на Рівненщині, та не допускати в подальшому їх незаконний видобуток, допоки не вирішено це питання на державному рівні. Адже, звісно, від законної старательської діяльності відсотки від її реалізації спрямовувалися б в першу чергу на потреби інфраструктури у північних районах. Не у всіх північних селах є належним чином облаштовані акушерсько-фельдшерські пункти, школи, дитячі садочки, приміщення сільських рад та клубів.

PM741image003

Задля підтримання безпеки та порядку у селах, керівництво області запропонувало його мешканцям створити на території району поліцейські станції, на зразок таких, які започаткували у Рокитнівському таДубровицькому районах. На таку пропозицію місцеві відгукнулися схвально, утім вони мають бути з числа місцевих правоохоронців.

На завершення спілкування мешканці села Мульчиці просили правоохоронців, аби ті посприяли у якнайшвидшому прийнятті відповідного законодавства.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

На Рівненщині втопився військовослужбовець з Тернопільщини

На Рівненщині викрили двох хабарників управління юстиції

На «Музейні гостини» до Рівного з’їдуться гості з різних куточків України

Завтра у Рівному презентація нової картини відомого рівненського художника

Сьогодні у Рівному патрульні поліцейські стали донорами

Рівнянам покажуть перегони черепах

У Рівному працівники закладів культури підвищували кваліфікацію

Завтра на Рівненщині відзначатимуть День Європи

На Рівненщині відтепер лікарів призначатимуть за відкритим конкурсом

751 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × два =