парфуми

У червні громадяни Рівненщини оформили майже 11 тисяч закордонних та 3 тисячі ID-паспортів
Для порівняння: у травні 2017 оформлено 9,5 тис. закордонних паспортів. У червні 2016 року –  4 тисячі.
Як повідомили в управлінні державної міграційної служби в Рівненській області, щорічне сезонне підвищення попиту на закордонні паспорти напередодні літнього сезону співпало із запровадженням безвізового режиму ЄС для України, внаслідок цього в підрозділах, у яких можна оформити біометричні документи утворилися черги.
Задля покращення обслуговування населення та упорядкування прийому громадян, активно впроваджуються електронні засоби керування чергою.
При цьому фіксуються спроби шахрайства з електронною чергою, яка наразі працює у підрозділах м. Києва та у 8 областях, включаючи Рівненщину. Щодня «відловлюються» та блокуються  десятки спроб автоматизованого отримання  місць у черзі для подальшого перепродажу. У разі виявлення таких випадків записи до черги анулюються.
Загалом Управлінням ДМС України в Рівненській області у 2017 році оформлено понад 45 тисяч документів.
Міграційна служба нагадує, що електронна черга передбачає лише індивідуальний запис, тому за будь-яких обставин не слід купувати талони або запис до електронної черги, оскільки всі записи, здійснені третіми особами буде анульовано до дати прийому і оформити документ за цими записами не вдасться. Також ДМС радить громадянам, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати кілька тижнів та оформити документи у значно комфортніших умовах.
Відповідно до останніх змін до законодавства, ініційованих міграційною службою, біометричні документи можна оформити, окрім підрозділів міграційної служби та «Паспортних сервісів», ще й у місцевих центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). У Рівному такий сервіс надає Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
566 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + один =

НОВИНИ