А з початку року борг вдалося зменшити на 50 відсотків.6203
Про це повідомив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський під час обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.
«Таким чином на Рівненщині лише за серпень вдалося скоротити більше 20 відсотків зарплатного боргу. Це непогана динаміка. Будемо працювати далі, абилюди отримали свої зароблені гроші. Адже підприємства винні людям ще 6,5 мільйонів гривень», – зазначив Юрій Приварський.
Тому під час комісії керівники найбільших боржників доповіли про результати роботи над ліквідацією боргів. Їх зобов’язали дотримуватись графіків виплат, а фахівцям Головного управління юстиції доручили проконтролювати роботу арбітражних керуючих, котрі працюють над ліквідацією заборгованості на підприємствах-банкрутах.
Загалом на Рівненщині відсутні борги по зарплаті в 10 районах, а також у трьох містах обласного значення. Заборгованість  залишається в Здолбунівському, Корецькому, Костопільському, Рівненському, Рокитінвському, Сарненському районах та місті Рівне. Борги є на 19 підприємствах, з яких 12 – це економічно активні, ще 7 – підприємства-банкрути.
Тож в Рівненській області й далі працюватимуть над тим, аби люди отримали свої законно зароблені гроші.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
525 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + два =